Odbiór techniczny mieszkania

Odbiór mieszkania w Szczecinie

Kupienie swojego mieszkania dla wielu z nas jest największą inwestycją w naszym życiu. To właśnie w tym miejscu planujemy spędzić następnych kilkadziesiąt lat wychowując wspaniałe dzieci. Niestety na rynku nieruchomości znajduje się sporo wspaniałych , a ponadto wadliwych mieszkań.

Warto więc świadomie podejść do swojej inwestycji mieszkaniowej, abyście nie musieli płacić dodatkowych kilkunastu tysięcy pln za błędy dewelopera. Mieszkania obecnie w Polsce są już wystarczająco drogie, dlatego z całą pewnością warto uniknąć tego typu, zbędnych kosztów. W zgodzie z aktualnymi zasadami, deweloper odpowiada za dane mieszkanie do chwili podpisania dokumentów. Warto zatem na Szczecin odbiór techniczny mieszkania przyjść ze specjalistą. Doświadczony specjalista budowlany w ciągu zaledwie kilku minut oceni, czy dane mieszkanie zostało idealnie wykończone. Zwróci uwagę na ewentualne niedociągnięcia występujące w instalacji wodnej lub elektrycznej oraz dodatkowo na równość ścian. Wbrew pozorom stawianie łatwych ścian wcale nie jest łatwe i wielu młodych osób musi zmierzyć się z tą przykrą niespodzianką na etapie wykończenia. O ile więc podczas wykańczania mieszkania nie chcecie dowiedzieć się, że potrzeba dodatkowych kilku tyś. na wyrównanie ścian, to warto udać się na odbiór techniczny z doświadczonym specjalistą.
Na odbiór techniczny mieszkania – Szczecin w każdej chwili macie prawo przyjść z dowolną ilością osób towarzyszących. Jeśli specjalista zwróci uwagę na oczywiste mankamenty istniejące w mieszkaniu, to deweloper będzie miał obowiązek je naprawić. Istnieje też sposobność znacznego spuszczenia z ceny mieszkania, dosłownie o kilka tyś. zł. Spadek ceny będzie oczywiście zależał od wykrytej błędy. Specjalista budowlany będzie perfekcyjnie wiedział, jak rozmawiać z deweloperem , a dodatkowo ile będzie kosztowało naprawienie danego uchybienia. Z jego pomocą na pewno uda wam się kupić doskonałe mieszkanie w adekwatnej cenie. Koszt wynajęcia specjalisty jest de facto dość niski w porównaniu z jego ogromną rolę. Skoro zatem decydujecie się na kupienie własnego własnego, wspaniałego mieszkania, to warto zadbać o wszelkie detale. Wasze własne mieszkanie powinno być wszak idealne, bez żadnej znaczącej skazy.
Polecana strona: Szczecin odbiór mieszkania.